#ColgateSmileOn

#ColgateSmileOnSlovakia

Colgate Max White chce osláviť rozmanitosť nádherných úsmevov tým, že tí dáva príležitosť stať sa tvárou jeho novej kampane. Hľadáme nádherné a trúfalé úsmevy, ktoré každý deň boria stereotypy a otriasajú svetom.

Pozri sa, čo hovoria naši súčasní ambasádori o svojich úsmevoch!

"Nemusí ťa mrzieť, že nemáš zubný strojček - je to požehnanie." 

Becca

"Ja hovorím, že bez filtra je to nádhera."

Kaine

"Ja borím stereotypy už od roku 1957."

Jane


Podeľ sa s nami o to, ako si vďaka nádhernému úsmevu jedinečná/ý a sebaistá/ý!

 

Ako sa zúčastniť

 

Stačí len zdieľať príspevok tvojho žiarivého úsmevu na Instagramu s označením #ColgateSmileOn #ColgateSmileOnSlovakia a oznámiť nám svoj príbeh, ktorý sa za ním skrýva, do 30.9.2019. Nezabudni označiť aj svojich kamarátov, ak si myslíš, že by sa chceli tiež zúčastniť.

Vyberieme päť inšpiratívnych príbehov a oslňujúcich úsmevov z celej Európy, ktoré sa potom stanú tvárou našej novej kampane Colgate Max White. Všetkých päť víťazov bude pozvaných na fotenie a natáčanie, ktoré bude prebiehať v Paríži na jar roku 2020.

Zúčastniť sa môžu iba tí, ktorí sú európskymi rezidentmi a sú staršie ako 18 rokov. Všetci účastníci musia mať verejný účet na Instagramu. Každá osoba môže mať iba jeden súťažný príspevok a každý súťažný príspevok môže zahŕňať iba jednu osobu. Podrobné podmienky sú uvedené tu.

colgate max white